Şiddet görüntüleri ortaya çıkan Diddy’den ‘özür’ videosu

Amerikalı rapçi Puff Daddy (P. Diddy), 2016’da eski kız arkadaşına uyguladığı şiddet görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından bir “özür” videosu yayınladı.

NTV’de yer alan habere göre, Diddy’nin, o dönem kız arkadaşı olan şarkıcı Cassie’ye şiddet uyguladığı görüntülerin ortaya çıkmasının ardından görüntülerin kaydedildiği otele, görüntülerin yayılmasını engellemek amacıyla 50 bin dolar teklif ettiği iddia edildi.

Cassie, Kasım 2023’te Diddy hakkında şikayette bulunmuş ve 2018’de onu terk etmeye çalıştıktan sonra tecavüze uğradığını öne sürmüştü.

Diddy, görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Instagram hesabından paylaştığı “Gerçekten özür dilerim” başlıklı videoda şu ifadeleri kullandı:

“Hayatınızın en karanlık zamanlarını düşünmek çok zor ama bazen bunu yapmak zorundasınız. Çok kötü durumdaydım. Yani dibe vurdum ama bahane üretmiyorum. O videodaki davranışım affedilemez. Bu videodaki eylemlerimin tüm sorumluluğunu alıyorum. Kendimden iğreniyorum. O zaman bunu yaptığımda tiksiniyordum, şimdi de tiksiniyorum.”

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir